مراقبت از کودک در اصفان

نگهداری از کودک در منزل اصفهان

چنانچه در جست و جوی یک شرکت نگهداری از کودک در اصفهان هستید شرکت خدماتی آسانزی علاوه بر خدمات نظافت با داشتن سابقه و تجربه ای بالا، یک مرکز نگهداری کودک در اصفهان می باشد که دارای پرستاران بچه مجرب و آموزش دیده می باشد که با گذراندن کلاس های روان شناسی کودکان و ... مهارت های لازم را برای پرستاری بچه در منزل یا مهدکودک ها به دست آورده اند.
نگهداری ساعتی کودکان در اصفهان

نگهداری ساعتی کودکان در اصفهان

پشتیبانی 24 ساعته از خدمات
پشتیبانی ۲۴ ساعته از خدمات
پرستار کودک در منزل اصفهان

اعزام پرستار آموزش دیده


آسانزی مرکز نگهداری کودک در منزل اصفهان

تحقیقات نشان می دهد که تنها ارائه کیفیت بالا در مراقبت از کودکان و نگهداری از کودک می تواند رشد مناسب کودکان خردسال کمک نماید و مراقبت های اولیه کودک نقش مهمی در رشد کودکان دارد. از آنجایی که امروزه اکثر مادران شاغل هستند و بیشتر کودکان از ۳ سال و بالاتردر یک مرکز مراقبت از کودک ، نگهداری می شوند بسیار مهم است که کودکان خردسال در همه زمینه ها باید به مراقبت با کیفیت بالا و آموزش های مناسب سنشان دسترسی پیدا کنند. بنابراین درک درست از تأثیر خدمات نگهداری از کودک در منزل و اطمینان از سطح کیفیت آنها بسیار مهم است. مراقبت از کودک با کیفیت بالا عبارتند از برخورداری از پرسنل دارای مهارت برای ارائه برنامه ای مناسب که شامل همه جوانب رشد کودک (رشد جسمی ، حرکتی ، عاطفی ، اجتماعی ، زبانی و شناختی) می شود.
باید گفت پرستاری از بچه جزء آن دسته از شغل هایی است که تجربه در آن بیشتر و بهتر از تحصیلات کارساز خواهد بود و نیازی به مدرک تحصیلی خاصی ندارد و حرفه ای پرتحرک و چالش برانگیز است . پرستاران کودکان به دلیل مراقبت از نوزادان و نوزادان با شرایط متفاوت باید انعطاف پذیر باشند. بنابراین برای به خدمت گیری پرستار کودک در منزل باید نکاتی را مد نظر گرفت. البته این خصوصیات در زمانی که قصد به خدمت گرفتن خدمات نگهداری از کودک در منزل و  نگهداری ساعتی کودکان در اصفهان دارید اهمیت کمتری به خود می گیرد اما در هر صورت نکات مهمی که در ادامه ذکر می شود بسیار مهم است.
بنابراین اگر به دنبال شرکت معتبری در زمینه مراقبت از کودک در منزل اصفهان هستید شرکت آسانزی با داشتن سابقه و تجربه ای بالا در این زمینه ، با استخدام پرسنل متعهد و مجرب برای نگهداری از کودک در اصفهان آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. 

مراقبت از کودک در اصفهان

نکات استخدام پرستار کودک در اصفهان

برای استخدام پرستار کودک در اصفهان و نگهداری کودک در منزل باید نکاتی را مد نظر گرفت که در ادامه به چند مورد مهم اشاره می نماییم:
✔ نیرو را از شرکت های معتبر و دارای مجوز ، نیروی مناسب را درخواست نمایید.
✔ از آنجایی که والدین ، امنیت و سلامت فرزندان خود را به دست این افراد می سپارند باید نهایت دقت را به خرج دهند و تحقیقات کافی از او داشته باشند. 
✔ مهمترین مسئله و معیاری که برای استخدام پرستار کودک در منزل باید در نظر گرفت سن بچه است، باید فردی را به خدمت گرفت که در مراقبت از این رده سنی مهارت و تجربه ی کافی را داشته باشد چرا که مراقبت از بچه ها با رده سنی ۵ سال یا کمتر از ۵ سال، حساس و دقیق تر می شود و احتیاج به مراقبت بیشتری دارند
✔بهتر است پرستار در رده سنی ۲۸ تا ۴۰ سال باشد.
✔ مسئولیت پذیر، صبور باشد و رفتارهای عصبی و اختلال روانی نداشته باشد.
✔ترجیحا خودش مادر باشد ، تا با روحیات کودک سازگاری بیشتر داشته باشد.
پرستار کودک ، باید اندامی متناسب و بدون معلولیت داشته باشد.
✔ همچنین باید به دانش کمک­ های اولیه آگاه باشد تا در صورت نیاز از آن استفاده کند. همچنین دفترچه بیمه، تلفن های ضروری و داروها در دسترس او قرار داشته باشند تا در صورت لزوم به آن ها دسترسی داشته باشد.

** هنگام انتخاب دقت کافی را داشته باشید که نیاز به تعویض پرستار پیش نیاید زیرا ممکن است وابستگی هایی بین او و کودک پیش آمده باشد که باعث بروز مشکل شود.

باید گفت انتخاب نیرو جهت نگهداری از کودک در منزل خانواده ها باید بر اساس نیاز های خانواده و فرزندشان در نظر گرفته شود.این شغل از جمله شغل هایی است که تجربه در آن بیشتر و بهتر از تحصیلات کارساز خواهد بود و نیازی به مدرک تحصیلی خاصی ندارد ولی پرستارانی که تجربه ی نگهداری از بچه ها و نگهداری کودک در منزل را دارند و علاوه بر آن توانایی آموزش به کودک را داشته باشند می توانند گزینه ی مناسب تری برای انتخاب باشند.

خدمات نگهداری کودک در منزل اصفهان

نگهداری از کودک

قیمت پرستار کودک در اصفهان

هزینه پرستار کودک و نگهداری از کودک در منزل اصفهان به شرایط و عوامل متفاوتی بستگی دارد شرایطی مانند :
✔ رده سنی بچه و تعداد آن ها ،
✔ میزان تحصیلات، تجربه و سوابق کاری نیروی اعزامی ،
✔ نوع خدماتی که ارائه می دهد . به طور مثال ممکن است شما نیاز به فردی دشته باشید که علاوه بر مراقبت از فرزندان ، به برخی از امور منزل رسیدگی کند که در این صورت حتما در روز مصاحبه باید با او در میان بگذارید.
✔ میزان ساعات کاری نیز از مهمترین عوامل تعیین کننده‌ی قیمت پرستار کودک می‌باشد. توجه نمایید که هزینه نگهداری بچه در شب با هزینه نگهداری در روز متفاوت است.
✔ برخی از این افراد با گذراندن دوره‌های آموزش کودکیاری مهارت‌های خود را در تربیت و نحوه‌ی برخورد در شرایط مختلف با آن ها بالا برده‌اند و به‌ خوبی می‌توانند در حین ارائه‌ی خدمات مراقبتی آموزش‌هایی از قبیل نقاشی، موسیقی و زبان و… را داشته باشند. همچنین با انجام بازی‌هایی مناسب با سن فرزند ، خلاقیت آن ها را ارتقا دهند که این خود سبب افزایش دستمزد خواهد شد.
✔ وضعیت جسمی فرزند شما از دیگر عوامل تعیین کننده ی قیمت و دستمزد می‌باشد. اگر کودک شما نیاز به مراقبت های ویژه داشته باشد شما باید این موضوع را با شرکت مربوطه در میان بگذارید تا آن ها پرستارانی که تجربه ی مراقبت های متناسب با شرایط جسمی بچه شما را دارند به منزل شما اعزام شوند.


ویژگی های پرستار بچه در اصفهان

پرستاران کودک در هر شرایطی باید کنار فرزندان باشند پس باید بتوانند با آنها به خوبی ارتباط برقرار کنند.
• پرستاران برای نگهداری کودک در منزل ، باید علاقه و انگیزه ی کافی را در بر داشته باشد 
• مادر باید با خلق و خوی پرستار کودک آشنا باشد و با هم خوی بگیرند تا فرزند نیز احساس غریبی نکند.
• باید بتواند سبک تربیتی والدین را بپذیرد و فرزند را به نحوه ی آنان تربیت کند همچنین والدین را به طور واضح در مراقبت از فرزندان خود راهنمایی کنند.
• ترجیحا خودش مادر باشد.تا بتواند به خوبی علت بی قراری ها را پیدا کنند و آنان را آرام کنند.
• مسئولیت پذیر باشد.
•  بخش عمده ای از کار روزانه پرستاران کودک مستلزم ایجاد ارتباط است و باید بتوانند اطلاعات کلامی را از کودکان خردسال دریافت نماید.
•کارها را به نحو احسن انجام دهد تا بچه کمبودی حس نکند.
• در نگهداری از کودک صبور و با حوصله باشد
• رفتارهای عصبی و اختلال روانی نداشته باشد.

پرستار بچه در اصفهان

نگهداری از کودک

وظایف پرستار برای نگهداری کودک در منزل

✔ در مورد نوزادان وظیفه مراقبت از نوزاد را دارد و کارهایی از قبیل لباس پوشاندن ، غذا دادن ، حمام کردن ، تعویض پوشک برای او انجام می دهد. همکچنین گاهی به مادرانی که تازه زایمان کرده اند، در نگهداری نوزادشان تا مدتی کوتاه کمک می کند.
✔در مورد رده سنی بالاتر نیز علاوه بر نگهداری ، آموزش مهارت های اجتماعی، خواندن و نوشتن ، بردن برای گردش و تفریح به بیرون از دیگر وظایف پرستار است.
****گاهی برخی افرادی که تقاضای نگهداری کودک در منزل را می دهند، درخواست نظافت خانه را نیز از پرستار می خواهند، این یکی از مواردی است که به علت تداخل وظایف ممکن است از کیفیت کار کاسته شود و در این صورت وظایف مشخص شده ای نمی توان برای پرستار برای نگهداری از کودک در نظر گرفت. پس بهتر است هنگام استخدام و ثبت سفارش تنها خدمات مورد نظر را انتخاب کنید.


شرکت خدماتی نظافتی آسانزی ، در زمینه ارائه خدمات رسانی به مردم عزیز اصفهانی در زمینه های گوناگون فعالیت دارد و با بیش از یک دهه تجربه در کلیه امور خدماتی مربوطه فعال می باشد . خدماتی از نظافت منزل گرفته تا نگهداری از سالمند در اصفهان که خوشبختانه در طول فعالیت خود، بر تمام اصول و قواعد مشتری مداری پایبند بوده است . برای درخواست خدمات کافیست با ما تماس بگیرید تا با مناسب ترین قیمت خدمات ، نیروی خدماتی حرفه ای را به محل مورد نظر شما اعزام می نماییم.

مقالات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات منزل آسان زی می باشد.