خدمات نظافتی در اصفهان

کمبود وقت وانرژی و تغییر اولیت های زندگی باعث تغییر در سبک زندگی افراد در مقایسه با گذشته شده است. این کمبود وقت باعث شده مردم به استفاده از خدمات نظافت منزل، خانه و آپارتمان و... راغب تر شوند. شرکت آسان زی یکی از همین شرکت های خدماتی نظافتی است که حوزه فعالیت خود را در شهر اصفهان تحت عنوان خدمات نظافتی در اصفهان شروع کرده است. خدمات تمیز کاری منزل در اصفهان ، شامل تمیز کردن اتاق و گردگیری آن، تی کشیدن، تمیز کردن پنجره ها ، شستن درها و دیوارها ، تمیز کردن سرویس ها و و تمیز کردن سرامیک ها ، مرتب کردن اتاق ها، مرتب کردن تختخواب ها ، تمیز کردن آشپزخانه ،تمیز کردن کمدها و کابینت ها و دیگر لوازم داخل آشپز خانه ، گرد گیری منزل و لوازم آشپز خانه تمیز کردن کف و شستن و تمیز کردن راه پله، تمیز کردن لوسترها و تمامی خدمات نظافتی مورد نیاز در خانه و کارهایی از این قبیل می باشد که در دسته بندی های متفاوتی قرار میگیرد. شما برای انجام هرکدام از این خدمات می‌توانید از گروه خدمات نظافتی در اصفهان، آسان زی کمک بگیرید.

شرکت خدمات نظافتی آسان زی
تمیز کاری

چرا باید از خدمات نظافتی در اصفهان استفاده کرد؟

  • اعزام نیروهای آموزش‌دیده و مطمئن
  • پیشنهاد مناسب‌ترین قیمت
  • حضور به موقع نیروی متخصص
  • امکان پیگیری در صورت راضی نبودن از خدمات نظافتی
  • انجام کار با ایجاد کمترین سر و صدا و بهم ریختگی منزل
  • کیفیت شستشو و نظافت
گردگیری

مشخصات نیروهای متخصص نظافت در آسان زی

متخصصین نظافت خانم و آقای حاضر در شرکت خدماتی نظافتی آسان زی ، افرادی درستکار، قابل اطمینان، سالم، کاری و منظم هستند که با خیال راحت می توانید به آنها اطمینان نمایید. انتخاب کارگر به خود شما بستگی دارد مثلاً اکثراً ترجیح می دهند نظافت منزلشان توسط خانم انجام شود زیرا معتقدند ظرافت، دقت و دلسوزی خانم‌ها بیشتر است. اما کارهایی که سخت‌تر است و نیاز به توانایی فیزیکی بالاتری دارد توسط آقایان انجام می شود تا نتیجه بهتری حاصل شود. 

نظافت منزل

روند سفارش خدمات در شرکت خدمات نظافتی آسان زی

آسان زی شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان آماده ارائه خدمت به شما همشهریان عزیز است.  جهت ثبت درخواست خدمات نظافت منزل ،در شرکت آسان زی ، به دو روش زیر می توانید اقدام فرمایید:

۱- از طریق برقراری تماس با شماره  ۰۹۱۳۶۸۵۹۹۸۵

۲- تکمیل فرم درخواست اینترنتی، اینجا کلیک کنید.

تعرفه و قیمت نظافت در شرکت خدمات نظافتی در اصفهان

قیمت نظافت منزل در اصفهان نه تنها در شرکت خدماتی نظافتی آسان زی بلکه در اکثر شرکت ها به صورت ساعتی ارائه می‌شود که بسته به بکارگیری نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم همانگونه که اشاره شد قیمت تغییر می کند. البته باید این نکته را حتما مورد توجه قرار داد که سطح انتظاری که شما از شرکت نظافتی دارید تاثیر مستقیم در هزینه دارد یعنی شما اگر در حین کار بخواهید پارامتر هایی را به کار در راستای تقویت نظافت منزل ارائه دهید با توجه به صرف زمان و میزان کار آن می تواند در هزینه نظافت منزل تاثیر گذار باشد که برای تعادل بین روند کاری و انتظارات شما بهتر است یک طبقه بندی از کارهای مورد نظر تهیه و مورد توافق طرفین قرار بگیرد. در کنار این، عواملی همچون متراژ و ... در تعییین هزینه نظافت تاثیر گذار خواهد بود که به آن اشاراتی خواهد شد.

دیگر خدمات شرکت خدمات نظافتی در اصفهان

پارکینگ

نظافت پارکینگ

نظافت پارکینگ

نماشویی

نما شویی

مقالات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات منزل آسان زی می باشد.