تعرفه و قیمت نظافت منزل در اصفهان | شرکت خدماتی نظافتی asanzi

میزان هزینه نظافت منزل در اصفهان

امروزه در شهرهای بزرگ همچون اصفهان، شرکت های خدماتی نظافتی همواره با وجود شرایط کنونی یعنی شاغل بودن بانوان و گسترش روند آپارتمان نشینی در حال گسترش هستند و خیلی از افراد برای نظافت منزل از این نمونه شرکت‌هاکمک می‌گیرند. شرکت خدماتی نظافتی آسان زی یکی از این شرکت هاست که در شهر اصفهان فعالیت دارد و آماده خدمت رسانی به  همشهریان عزیز اصفهانی می باشد که در صورت نیاز می توانند با مراجعه به سایت این شرکت خدماتی _ نظافتی، از بهترین خدمات با بهترین کیفیت بهره مند شوند.

اما استفاده از خدمات نظافت منزل چه هزینه ای برای شما خواهد داشت؟

خیلی از افراد هستند که خواستار استفاده از شرکت های نظافتی هستند ولی قبل از هر چیزی به دنبال آگاهی از نرخ و تعرفه این خدمات اند که بفهمند برای استفاده از این امکانات چه هزینه ای باید پرداخت کنند. شرکت نظافتی آسان زی با ارائه کامل لیست تعرفه و قیمت نظافت منزل در اصفهان به این سوال اساسی پاسخ خواهد داد تا هر کدام از همشهریان عزیز اصفهانی که تمایل به استفاده از خدمات نظافتی را داشته باشد بتواند با آگاهی کامل تصمیم بگیرند زیرا که اگر از قیمت نظافت منزل اطلاعی نداشته باشند طبیعتا نمی توانند برنامه ریزی درستی برای ادامه کار داشته باشند. در حالی که وقتی اطلاع کافی از قیمت نظافت منزل در اصفهان به دست آورند بهتر می توانند برای نظافت منزل و کارهایی از قبیل تمیزکردن، گردگیری، مرتب کردن کمدها و موارد مشابه، نظافت در و پنجره‌ها یا خانه تکانی برنامه ریزی کنند و با پرداخت تعرفه‌ای که قبل از اعزام نیروی باید مورد توافق قرار بگیرد کار های خود را به شرکت بسپارند. باید توجه داشت قیمتی که شرکت خدماتی آسان زی به عنوان هزینه نظافت منزل در اصفهان اعلام می کند، منطبق بر نرخ اتحادیه‌ی خدمات نظافتی می باشد.

لیست قیمت نظافت منزل در اصفهان

هزینه نظافتچی آقا هزینه نظافتچی آقا
ساعت کاری                                                     مبلغ

۴ ساعت                                          ۱۵۰.۰۰۰
۶ ساعت                                          ۲۱۰.۰۰۰ 
۸ ساعت                                          ۲۷۰.۰۰۰
هزینه مازاد                                      ۳۰.۰۰۰ (ساعتی)
هزینه نظافتچی خانم هزینه نظافتچی خانم
ساعت کاری                                                      مبلغ

۴ ساعت                                          ۱۵۰.۰۰۰
۶ ساعت                                           ۲۱۰.۰۰۰
۸ ساعت                                           ۲۷۰.۰۰۰
هزینه مازاد                                       ۳۰.۰۰۰(ساعتی)

با توجه به قیمت هایی که در جدول ارائه شد قیمت نظافت منزل در اصفهان می‌تواند برای هر منزلی متغیر باشد؛ چرا که متراژ خانه‌ها و تعداد اتاق خواب‌ها با هم متفاوت است. و همانگونه که در در جدول اشاره شده هزینه نظافت منزل با توجه به استفاده از کارگر خانم یا آقا متفاوت است. برای نظافت منزل، دستمزد کارگر خانم برای نظافت چهار ساعته حدود ۱۵۰ هزار تومان و نظافت چهار ساعته توسط کارگر آقا در حدود ۱۵۰ هزار تومان است. هزینه نظافت منزل برای ۸ ساعت کار نظافتچی خانم در حدود ۲۷۰  هزار تومان و برای آقایان در حدود ۲۷۰ هزار تومان دستمزد پرداخت می‌شود. و در صورت نا تمام ماندن کار و درخواست اضافه کار از نظافتچی حدودا برای هر ساعت اضافه کار خانم ۳۰ هزار تومان و هر ساعت کار اضافه‌ی نیروی آقا ۳۰ هزار تومان به مبلغ مورد توافق اضافه خواهد شد. و علاوه بر این تعرفه بندی در برخی از موارد اگر مواد شوینده هم بر عهده شرکت‌های نظافتی باشد، ممکن است روی هزینه نظافت منزل تاثیر بگذارد.
البته قیمت ارائه شده به عنوان قیمت نظافت منزل در اصفهان مربوط به نظافت استاندارد شامل گردگیری، مرتب کردن خانه و تمیز کردن آن است و در صورت تمایل به نظافت در و دیوار و پنجره ها که معمولا از نیروی خدماتی آقا استفاده می‌شود، بین ۱۰۰ تا ۲۵۰  هزار تومان هزینه در نظر گرفته شده‌است. و در صورت استخدام نیروی خدماتی برای خانه تکانی کامل که معمولا ساعت کاری بین ۸ تا ۱۰ ساعت به طول می انجامد ، هزینه‌ی آن بر مبنای قیمت‌هایی که گفتیم، بین ۱۵۰ تا ۳۵۰ هزار تومان متغیر است.

عواملی که در تعیین قیمت نظافت منزل در اصفهان تاثیر گذار است

هزینه نظافت منزل در اصفهان نه تنها در شرکت خدماتی نظافتی آسان زی بلکه در اکثر شرکت ها به صورت ساعتی ارائه می‌شود که بسته به بکارگیری نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم همانگونه که اشاره شد قیمت تغییر می کند. البته باید این نکته را حتما مورد توجه قرار داد که سطح انتظاری که شما از شرکت نظافتی دارید تاثیر مستقیم در هزینه دارد یعنی شما اگر در حین کار بخواهید پارامتر هایی را به کار در راستای تقویت نظافت منزل ارائه دهید با توجه به صرف زمان و میزان کار آن می تواند در هزینه نظافت منزل تاثیر گذار باشد که برای تعادل بین روند کاری و انتظارات شما بهتر است یک طبقه بندی از کارهای مورد نظر تهیه و مورد توافق طرفین قرار بگیرد. در کنار این، عواملی همچون متراژ و ... در تعییین هزینه نظافت تاثیر گذار خواهد بود که به آن اشاراتی خواهد شد.


تعیین قیمت نظافت منزل در اصفهان با توجه به متراژ خانه

طبق جدول ارائه شده، هزینه نظافت منزل بر حسب ساعت تعیین می شود و طبیعتا ابعاد خانه ای که قرار است مورد نظافت قرار بگیرد تاثیر مستقیم در روند کار دارد. هرچه متراژ کمتری برای نظافت وجود داشته باشد هزینه نظافت منزل کاهش می یابد و هر چه بیشتر باشد زمان بیشتری را میگیرد و هزینه نظافت آن نیز افزایش می یابد. متراژ خانه علاوه بر زمان نظافت می تواند در تعداد به کارگیری نیروها نیز اثر بگذارد و اگر متراژ خانه زیاد باشد شاید به کارگیری نیروهای خدماتی بیشتر، به صرفه تر باشد که این خود باعث افزایش قیمت نظافت منزل می شود.

قیمت نظافت منزل در اصفهان با توجه به نظافتچی آقا یا خانم

این کار شاید جز معدود کارهایی باشد که نیروی خانم نسبت به نیروی آقا ارجحیت بیشتری دارد و با توجه به اینکه معمولا نیروی های خانم با توجه به کم تر بودنشان و درنظرگرفتن سختی کار، با قیمت پایه بالاتری به ارائه خدمات می پردازند و هزینه بیشتری را نسبت به کارگر آقا در بر دارد. این مطلب در مطالب قبل به آن اشاره شد و در این مبحث تنها به منظور یکی از عوامل موثر در قیمت نظافت منزل مطرح می شود.

قیمت نظافت منزل در اصفهان با توجه به تعداد اتاق ها

هر چهفضای مورد نظر برای نظافت یکپارچه تر باشد کارها سریع تر انجام می شود. در اصل محیط های یک دست، زمان کمتری را برای نظافت نیاز دارند در حالی که افزایش تعداد اتاق ها به دلیل اینکه باعث بیشتر شدن جزییات کار می شود صرف زمان و نیروی بیشتری می طلبد که باعث می شود هزینه و قیمت نظافت منزل افزایش یابد.


نظافت منزل

تعیین قیمت نظافت منزل در اصفهان با توجه نوع نظافت مورد نظر

نطافت معمولی: نظافت معمولی یا ساده شامل : مرتب کردن خانه، گردگیری وسایل خانه، نظافت آشپزخانه، جارو و تی کف، نظافت سرویس های بهداشتی و اتاق ها می باشد و نظافت هر پارامتری بیشتر از این باعث افزایش نظافت منزل می شود.
نظافت در و دیوار و پنجره:
نظافت در و دیوار و پنجره از نظافت معمولی منزل جدا می شوند و تعرفه جداگانه ای میگیرند. برای این خدمات به دلیل سختی کار معمولا شرکت های خدمات نظافتی، نظافتچی آقا را پیشنهاد می دهند که متناسب با ساعت کاری که یک نظافتچی را به خدمت میگیرند باعث افزایش یا کاهش قیمت نظافت منزل می شود.
شست وشوی مبل:
شست و شوی مبل به صورت کلی هزینه ای جدا از نظافت را در بر میگیرد و از آنجایی که معمولا شرکت های خدماتی از بخارشور برای این کار استفاده می‌کنند. هزینه شستشوی مبلمان با بخارشور یا اصطلاحا خشکشویی مبلمان، بکلی از هزینه نظافت منزل جداست و به عواملی مثل جنس مبل، چند نفره بودن آن و میزان کثیفی بستگی پیدامی‌کند. که این خود عاملی در افزایش قیمت نظافت منزل می شود.
خانه تکانی:
بحث خانه تکانی مبحثی است که اصولا در پایان هر سال خواهان بسیار بیشتری دارد و بازه زمانی ۸ ساعت به بالا را در بر میگیرد که نظافت کلی منزل را در شامل می شود. در این نوع خدمات اصولا شرکت با گرفتن اطلاعات مورد نظر از مشتری قیمت نظافت را مشخص می کند.

دیگر خدمات شرکت خدماتی نظافتی آسان زی

شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان

نظافت پارکینگ

نظافت پارکینگ

نماشویی

نما شویی

مقالات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات منزل آسان زی می باشد.