شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان

آسان‌زی | بهترین شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان

آسان‌زی ، بهترین شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان ، بیش از یک دهه تجربه در زمینه ارائه خدمات رسانی به مردم عزیز اصفهان جهت اعزام نیروی متخصص در  امور نظافت منزل و محل کار از قبیل تمیزکاری منزل و کلیه امور مربوطه دارا می باشد. کافیست با ما تماس بگیرید یا سفارشتان را از طریق لینک زیر در سایت ثبت نمایید. ما با مناسبترین قیمت خدمات تمیز کاری منزل ، نیروی خدماتی حرفه ای را به محل مورد نظر شما اعزام می نماییم.


معرفی خدمات بهترین شرکت خدماتی نظافتی آسان زی در اصفهان

آسان زی یک شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان است که می توانید امور و خدمات نظافتی خانه را به متخصص‌های این شرکت بسپارید. خدمات تمیز کاری منزل در اصفهان ، شامل تمیز کردن اتاق و گردگیری آن، تی کشیدن، تمیز کردن پنجره ها ، شستن درها و دیوارها ، تمیز کردن سرویس ها و و تمیز کردن سرامیک ها ، مرتب کردن اتاق ها، مرتب کردن تختخواب ها ، تمیز کردن آشپزخانه ،تمیز کردن کمدها و کابینت ها و دیگر لوازم داخل آشپز خانه ، گرد گیری منزل و لوازم آشپز خانه تمیز کردن کف و شستن و نظافت راه پله ، تمیز کردن لوسترها و تمامی خدمات نظافتی مورد نیاز در خانه و کارهایی از این قبیل می باشد که در دسته بندی های متفاوتی قرار میگیرد . شما برای انجام هرکدام از این خدمات می‌توانید از ما کمک بگیرید.

شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان

مزایای شرکت خدماتی نظافتی آسان زی

اعزام نیروهای آموزش‌دیده و مطمئن
پیشنهاد مناسب‌ترین قیمت
حضور به موقع نیروی متخصص
امکان پیگیری در صورت راضی نبودن از خدمات نظافتی
انجام کار با ایجاد کمترین سر و صدا و بهم ریختگی منزل
کیفیت شستشو و نظافت

شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان

مشخصات نیروهای متخصص نظافت در آسان زی

متخصصین نظافت خانم و آقای حاضر در بهترین شرکت خدماتی نظافتی آسان زی ، افرادی درستکار، قابل اطمینان، سالم، کاری و منظم هستند که با خیال راحت می توانید به آنها اطمینان نمایید. انتخاب کارگر به خود شما بستگی دارد مثلاً اکثراً ترجیح می دهند نظافت منزل توسط خانم انجام شود زیرا معتقدند ظرافت، دقت و دلسوزی خانم‌ها بیشتر است. اما کارهایی که سخت‌تر است و نیاز به توانایی فیزیکی بالاتری دارد توسط آقایان انجام می شود تا نتیجه بهتری حاصل شود. 

نظافت منزل

روند سفارش خدمات در بهترین شرکت خدمات نظافتی

آسان زی به عنوان بهترین شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان آماده ارائه خدمت به شما همشهریان عزیز است.  جهت ثبت درخواست خدمات نظافت منزل ،در شرکت آسان زی ، به دو روش زیر می توانید اقدام فرمایید:

۱- از طریق برقراری تماس با شماره  ۰۹۱۳۶۸۵۹۹۸۵

۲- تکمیل فرم درخواست اینترنتی، اینجا کلیک کنید.

نکات مهم در رابطه با درخواست کارگر از یک شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان

اگر قصد گرفتن کمک در امر خدماتی نظافتی را دارید حتما یک نیروی نظافتچی را از یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر درخواست نمایید. توجه نمایید که نیروهایی که برای نظافت منزل اعزام می شوند حتماً باید کارت بهداشت داشته باشند. زمانی برای استراحت و نهار در نظر بگیرید. چنانچه از نحوه کار در منزل نیروی فرستاده شده ناراضی بودید، در همان ساعات اولیه به شرکت خدماتی اطلاع دهید تا نیروی جدید را برای شما بفرستند. همچنین نظافتچی موظف است ابزارهای مورد نیاز کار خود را همراه بیاورد. قبل از ثبت سفارش، با توجه به اینکه کارگر خانم جهت نظافت منزل انتخاب کرده اید یا کارگر آقا و نوع و حجم کار ، بر سر قیمت به توافق برسید. از طرفی میزان ساعت کار نیروی نظافتی ، ۸ ساعت است بنابراین برای ساعات اضافه تر ، با شرکت نظافتی هماهنگ کنید.

قیمت نظافت منزل در اصفهان نه تنها در شرکت خدماتی نظافتی آسان زی بلکه در اکثر شرکت ها به صورت ساعتی ارائه می‌شود که بسته به بکارگیری نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم همانگونه که اشاره شد قیمت تغییر می کند. البته باید این نکته را حتما مورد توجه قرار داد که سطح انتظاری که شما از شرکت نظافتی دارید تاثیر مستقیم در هزینه دارد یعنی شما اگر در حین کار بخواهید پارامتر هایی را به کار در راستای تقویت نظافت منزل ارائه دهید با توجه به صرف زمان و میزان کار آن می تواند در هزینه نظافت منزل تاثیر گذار باشد که برای تعادل بین روند کاری و انتظارات شما بهتر است یک طبقه بندی از کارهای مورد نظر تهیه و مورد توافق طرفین قرار بگیرد. در کنار این، عواملی همچون متراژ و ... در تعییین هزینه نظافت تاثیر گذار خواهد بود که به آن اشاراتی خواهد شد.

دیگر خدمات شرکت خدماتی نظافتی آسان زی

شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان

نظافت پارکینگ

نظافت پارکینگ

نماشویی

نما شویی

مقالات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات منزل آسان زی می باشد.