نیروی نظافتچی منزل در اصفهان

آسان زی
اگر به یک نظافتچی منزل در اصفهان نیاز دارید کافیست با ما تماس بگیرید یا سفارشتان را از طریق لینک زیر در سایت ثبت نمایید. ما با مناسبترین قیمت ، نظافتچی حرفه ای و مجرب را به محل مورد نظر شما اعزام می نماییم.

درخواست انلاین نیروی نظافتچی منزل در اصفهان

برای درخواست نظافتچی منزل در اصفهان ، چرا شرکت آسان زی را انتخاب کنید؟

در شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان ، سعی نموده ایم با اعزام نیروی مجرب ، جوان و باسابقه به تمام نقاط شهر اصفهان جهت نظافت راه پله ، حیاط و مشاعات در منازل و ادارات ، امور خدماتی و نظافتی برای شما عزیزان تسهیل نماییم تا شما بزرگواران بتوانید بهترین نظافتچی منزل در اصفهان را دریافت نمایید و دیگر دغدغه دسترسی به نظافتچی های مطمئن و متخصص را نداشته باشید. شرکت آسان زی ، با بیش از یک دهه تجربه، تعهد، تخصص، دانش و کارآمدی در زمینه ارائه خدمات متنوع در امر نظافت در اصفهان ، توانسته جایگاهی رفیع و پایدار را برای خود فراهم آورد تا افتخار خدمت رسانی به تمام همشهریان اصفهانی را داشته باشد. کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا خدمت مورد نظر، مکان و زمان حضور متخصص را مشخص نمایید و بقیه کارها را به ما بسپارید.


از یک نیروی نظافتچی منزل چه انتظاراتی داریم ؟

برخورد حرفه ای و مودبانه 
توجه دقیق به خواسته های کارفرما
پرهیز از مطرح کردن پرسش هایی که با کار مرتبط نیست
پرهیز از رفت وآمد های بیجا و غیر ضروری در محیط کار
صدمه نرساندن به وسایل و محیط منزل در حین نظافت
استفاده از مواد شوینده مناسب هنگام نظافت
رعایت سکوت و نظم تا حد امکان در محیط کار
عدم درگیری های لفظی با کارفرما
امانت داری مادی و معنوی

خدمات قابل ارائه توسط نیروی نظافتچی منزل در اصفهان :

گردگیری، جارو کردن و کشیدن تی 
شست و شوی ظروف شست و شوی لباس و اتو کردن لباس ها
گردگیری لوازم منزل و ویترین
پختن غذا
تمیز کردن یخچال مرتب کردن کمد‌ها
گردگیری و لکه زدایی دیوارها و کف
شستشو با مواد پاک کننده و ضدعفونی کردن سرویس بهداشتی و حمام
شست و شوی فرش ، قالی و موکت شست و شوی پتو ، تشک ، ملحفه و …
نظافت راه پله ، حیاط و پارکینگ و درب ورودی


نظافتچی منزل در اصفهان

هزینه و تعرفه استخدام نظافتچی منزل در اصفهان

خیلی از افراد هستند که خواستار استفاده از شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان هستند ولی قبل از هر چیزی به دنبال آگاهی از نرخ و تعرفه این خدمات اند که بفهمند برای استفاده از این امکانات چه هزینه ای باید پرداخت کنند. شرکت نظافتی آسان زی با ارائه کامل لیست تعرفه و قیمت نظافت منزل در اصفهان به این سوال اساسی پاسخ خواهد داد تا هر کدام از همشهریان عزیز اصفهانی که تمایل به استفاده از خدمات نظافتی را داشته باشد بتواند با آگاهی کامل تصمیم بگیرند زیرا که اگر از قیمت نظافت منزل اطلاعی نداشته باشند طبیعتا نمی توانند برنامه ریزی درستی برای ادامه کار داشته باشند. در حالی که وقتی اطلاع کافی از قیمت نظافت منزل در اصفهان به دست آورند بهتر می توانند برای نظافت منزل و کارهایی از قبیل تمیزکردن، گردگیری، مرتب کردن کمدها و موارد مشابه، نظافت در و پنجره‌ها یا خانه تکانی برنامه ریزی کنند و با پرداخت تعرفه‌ای که قبل از اعزام نیروی باید مورد توافق قرار بگیرد کار های خود را به شرکت بسپارند. باید توجه داشت قیمتی که شرکت خدماتی آسان زی به عنوان هزینه نظافت منزل در اصفهان اعلام می کند، منطبق بر نرخ اتحادیه‌ی خدمات نظافتی می باشد.


نظافتچی منزل در اصفهان

نکات مهم هنگام درخواست نظافتچی منزل در اصفهان

اگر قصد گرفتن کمک در امور نظافتی را دارید حتما یک نیروی نظافتچی منزل را از یک شرکت خدماتی نظافتی معتبر درخواست نمایید. توجه نمایید که نظافتچی منزل که برای نظافت منزل اعزام می شوند حتماً باید کارت بهداشت داشته باشند. زمانی برای استراحت و نهار در نظر بگیرید. چنانچه از نحوه کار در منزل نیروی فرستاده شده ناراضی بودید، در همان ساعات اولیه به شرکت خدماتی اطلاع دهید تا نیروی جدید را برای شما بفرستند. همچنین نظافتچی موظف است ابزارهای مورد نیاز کار خود را همراه بیاورد. قبل از ثبت سفارش، با توجه به اینکه کارگر خانم جهت نظافت منزل انتخاب کرده اید یا کارگر آقا و نوع و حجم کار ، بر سر قیمت به توافق برسید. از طرفی میزان ساعت کار نیروی نظافتی ، ۸ ساعت است بنابراین برای ساعات اضافه تر ، با شرکت نظافتی هماهنگ کنید.


مشخصات نیروهای متخصص نظافتچی منزل در آسان زی

ما مجموعه‌ای از نظافتچی های خانم و نظافتچی آقای مجرب و مطمئن را گردآوری نموده ایم تا شما بتوانید برای نظافت بهتر منزل خود به نظافتچی‌های متخصص دسترسی پیدا کنید. متخصصین نظافت خانم و آقای حاضر در آسان‌زی ، افرادی درستکار، قابل اطمینان، سالم، کاری و منظم هستند که با خیال راحت می توانید به آنها اطمینان نمایید. از طرفی انتخاب کارگر خانم یا آقا به خود شما بستگی دارد مثلاً اکثراً ترجیح می دهند نظافت منزلشان توسط خانم انجام شود زیرا معتقدند ظرافت، دقت و دلسوزی خانم‌ها بیشتر است. اما کارهایی که سخت‌تر است و نیاز به توانایی فیزیکی بالاتری دارد توسط آقایان انجام می شود تا نتیجه بهتری حاصل شود.

نظافتچی منزل در اصفهان

چرا کارهای روزانه نظافت منزل توسط خانم بهتر انجام می‌شود؟

اکثراً ترجیح می دهند نظافت منزل توسط خانم انجام شود زیرا معتقدند ظرافت، دقت و دلسوزی خانم‌ها بیشتر است و بسیاری از کارهایی که به صورت کارهای روزانه خانه مطرح هستند، توسط خانم‌ها بهتر انجام می‌شوند. در نتیجه اکثراً برای نظافت منزل و کارهای روزمره خانه ، بین نیروی نظافتچی خانم یا آقا، نیروی خانم را انتخاب می نمایند. هرچند بسیاری از آقایان نیز انجام برخی کارهای روزانه منزل را به خوبی انجام می‌دهند؛ اما غالب بانوان هم علاقه بیشتری به این کارها دارند و هم بهتر از پس آن بر می‌آیند . از طرفی کارهایی که سخت‌تر است و نیاز به توانایی فیزیکی بالاتری دارد توسط آقایان انجام می شود تا نتیجه بهتری حاصل شود مثلاً برخی از کارها در نظافت منزل مثل شستن کف ساختمان، جا به جایی وسایل و کارتن‌ها و… توسط آقایان بهتر انجام می‌پذیرد.

نظافتچی منزل در اصفهان

دیگر خدمات شرکت خدماتی نظافتی آسان زی

شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان

نظافت پارکینگ

نظافت پارکینگ

نماشویی

نما شویی

مقالات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات منزل آسان زی می باشد.