نظافت خانه در اصفهان

آسان زی

نظافت خانه در اصفهان، یکی از بیشترین مخاطبان را در بین دیگر خدمات شرکت نظافتی آسان زی دارد بنابر همین استقبال، شرکت آسان زی تلاش کرده تا در حوزه ی فعالیت خود یعنی شهر اصفهان بهترین خدمات نظافت خانه را با بالاترین کیفیت به همشهریان عزیز اصفهانی ارائه دهد. این شرکت برای امور نظافت منزل با اعزام نظافتچی ماهر آقا و خانم به هر نقطه از شهر اصفهان تلاش دارد تا همه نقاط را تحت پوشش خود در آورد. سرویس نظافت خانه در اصفهان شامل نظافت انواع منازل از جمله منازل ویلایی، منازل آپارتمانی، منازل تخلیه، منازل مبله و ... می گردد.

آسان زی

آیتم های نظافت منزل در اصفهان

حوزه فعالیت آسان زی برای نظافت منزل در اصفهان،شامل تمیز کردن اتاق و گردگیری آن، تی کشیدن، تمیز کردن پنجره ها ، شستن درها و دیوارها ، تمیز کردن سرویس ها و و تمیز کردن سرامیک ها ، مرتب کردن اتاق ها، مرتب کردن تختخواب ها ، تمیز کردن آشپزخانه ،تمیز کردن کمدها و کابینت ها و دیگر لوازم داخل آشپز خانه ، گرد گیری منزل و لوازم آشپز خانه تمیز کردن کف و شستن و تمیز کردن راه پله، تمیز کردن لوسترها و کارهایی از این قبیل می باشد که در دسته بندی های متفاوتی قرار میگیرد. برخی از این خدمات تحت عنوان نظافت معمولی منزل و برخی جداگانه محسوب می شود مثل تمیز کردن در و دیوار. شما می توانید بر حسب برنامه ای که برای نظافت منزل خود طرح کرده اید برخی از کارها را به شرکت آسان زی محول کنید تا آن آیتم های مورد نظر نظافت خانه را به بهترین نحو انجام دهد.

خانه تکانی را به ما بسپارید

آسان زی ارئه دهنده انواع نظافت خانه در اصفهان

شرکت آسان زی برای نظافت انواع خانه در اصفهان شیوه های متفاوتی را به کار میگیرد که متناسب با این شیوه ها زمان های متفاوتی را نیز باید برای آن در نظر گرفت که این شیوه ها باید پیش از اعزام نظافتچی منزل بین شرکت و مشتری هماهنگ و مورد توافق قرار بگیرد. نظافت منزل در خانه های ویلایی یا آپارتمانی شیوه یکسانی دارند و تنها در طبقه بندی خدمات با هم تفاوت دارند ولی نوع خدمات نظافتی در خانه های مبله و خانه های تخلیه شده به صورت کلی با هم تفاوت دارند که به آن اشاره خواهیم کرد.


نظافت خانه مبله

نظافت خانه مبله شامل موارد زیر می باشد:

گردگیری نمودن تمام محیط خانه و اثاث منزل
شست و شوی دستشویی و حمام شامل نظافت کف،روشویی، کاسه توالت، شیرآلات و ...
نظافت آشپزخانه و لوازم آن (مانند مایکروفر، اجاق گاز، یخچال و ...)
نظافت اتاق خواب
نظافت اتاق پذیرایی

در صورتی که مشتری درخواست خدمات بیشتر همچون شستشوی پرده ها و نصب آن، نظافت مبلمان و رویه صندلی ها، نظافت روتختی و ... نماید، نیروی نظافتی اعزامی پس از هماهنگی با شرکت خدماتی نظافتی می تواند به ارائه خدمات در این زمینه ها نیز بپردازد.

نظافت خانه تخلیه شده

نظافت خانه تخلیه شده از دیگر انواع نظافت منزل می باشد که توسط شرکت آسان زی ارائه می شود. نظافت این خانه ها در برخی موارد راحت تر از خانه مبله است چرا که وسایل کمتری را در بر می گیرد ولی در بیشتر موارد کاری سخت تر از نظافت خانه مبله را شامل می شود چرا که این سرویس عمدتا پس از اسباب کشی، نقاشی و یا بنایی ارائه می گردد. پس از اسباب کشی، گرد و غبار به جا مانده از جابجایی وسایل منجر به آلودگی منزل شده و این آلودگی در منزل خالی بیشتر بروز می نماید. همچنین، در منازل تخلیه بسیاری از قسمت های منزل که عمدتا در منزل مبله پوشیده بوده در معرض دید قرار دارد و نظافت آن که مدت زیادی هم از آن گذشته کاری سخت و وقت گیر خواهد بود. همچنین، در نظافت پس از بنایی، نیروی نظافتی می بایست آثار به جا مانده از نخاله های ساختمانی را تمیز نماید. نظافت بعد از نقاشی نیز شامل از بین بردن لکه های رنگ از روی زمین و در صورت نیاز، کفسابی می گردد.

توصیه های نظافتی آسان زی، شرکت نظافت منزل در اصفهان

نظافت

برای نظافت خانه و منزل خود باید از نظمی خاص پیروی کنید و گرنه هم کار خود را سخت می کنید هم زمان بیشتری را باید صرف کنید. ابتدا برای مرتب کردن بخش های مختلف خانه برنامه ریزی کنید و سپس بر طبق برنامه پیش بروید و به نظافت خانه بپردازید و حتما به این نکته توجه کنید ابتدا نقطه ای را که شروع کرده اید به صورت کامل تمیز کنید و سپس به دنبال نقطه ی دیگری بروید.
تمیزکردن خانه اگر براساس برنامه ریزی و اصولی باشد کار سختی نیست و شما به راحتی می توانید. شرکت خدماتی نظافتی آسان زی با ارائه خدمات نظافت خانه در اصفهان سعی دارد تا با بیان برخی توصیه ها در زمینه نظافت منزل شما همشهریان عزیز را در داشتن خانه ای عاری از آلودگی یاری کند.

نظافتچی

نظافت آشپزخانه

اگر مدت زیادی از بگذرد نظافت آن بسیار وقت گیر و دشوار خواهد بود اما اگر نظافت آشپزخانه را روزانه انجام دهید هم لکه ها سریع تر از بین می روند و هم کارهای آشپزخانه که زیاد هم هسا روی هم انبار نمی شود که شما را خسته کند. نظافت روزانه آشپزخانه به ۱۵ دقیقه زمان نیاز دارد و کار ساده ای است

شست و شوی حمام

در شست و شوی حمام به اولین چیزی که باید دقت کنید جرم گیری بین کاشی های حمام است. به علت رطوبتی که همواره در حمام وجود دارد شکل گیری جرم در بین کاشی ها امری عادی محسوب می شود که چهره ناخوشایندی را هم برای حمام خواهد داشت. اما چه کنیم که جرمی در بین کاشی ها شکل نگیرد؟ برای اینکه مجبور به ساییدن کاشی های کف و دیوارها نشوید این ترفند را اجرا کنید. در یک اسپری خالی، سرکه سفید و آب را به طور مساوی مخلوط کرده و هر بار پس از استحمام، همه دیوارها را با این مخلوط اسپری کرده و از حمام خارج شوید.


استفاده از ماشین لباس شویی

شاید این نکته جالبی برای شما باشد که بدانیددر ماشین لباس شویی علاوه بر لباس می توانید وسایلی که دمای ذوب بالایی دارند و به ماشین آسیبی نمی رسانند را در ماشین لباس شویی به راحتی تمیز کرد. یعنی شما می توانید کفش های ورزشی خود را به راحتی در ماشین لباسشویی انداخته و در عرض نیم ساعت نو و تمیز تحویل بگیرید. درنتیجه تصوراتی که ما در مورد ماشین لباسشویی داریم به این توافق میرسیم که از ماشین لباسشویی تنها میشود درمورد شستن لباسها و پرده های کثیف استفاده کرد. درصورتیکه کاملا این تصورات اشتباه است.

دیگر خدمات شرکت خدماتی نظافتی آسان زی

آسان زی

نظافت پارکینگ

نظافت پارکینگ

نماشویی

نما شویی

مقالات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات منزل آسان زی می باشد.