نظافت منزل توسط خانم در اصفهان

نظافت منزل توسط خانم اصفهان

آسان زی
این روزها که مشغله کاری و فکری زیاده شده است و زمان کافی برای نظافت وجود ندارد و پیدا کردن نیروی مناسب نظافت منزل توسط خانم در اصفهان پیچیدگی های خودش را دارد. آسان‌زی برای سهولت در کارهای منزلتان به شما پیشنهاد می دهد که کار را به دست های توانمند و متخصص بسپارید . در نظافت منزل ، یک خانم نظافت چی میتواند به شما کمک نماید زودتر کار رو تمام کنید و تازه وقت بیشتری هم برای تغییر دکوراسیون دارید. شرکت خدماتی نظافتی آسان‌زی ، این فرصت را به شما میدهد تا از نیروهای خبره و زبده بهره مند شوید نیروهای زبده و آموزش دیده حرفه ای برای نظافت محل مورد نظر شما عزیزان . فقط کافی است با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید یا به صورت آنلاین سفارش خود را از طریق لینک زیر ثبت نمایید.

خدمات قابل ارائه جهت نظافت منزل توسط خانم اصفهان :

گردگیری، جارو کردن و کشیدن تی
شست و شوی ظروف
شست و شوی لباس و اتو کردن لباس ها
گردگیری لوازم منزل و ویترین
پختن غذا
تمیز کردن یخچال
مرتب کردن کمد‌ها
گردگیری و لکه زدایی دیوارها و کف
شستشو با مواد پاک کننده و ضدعفونی کردن سرویس بهداشتی و حمام
شست و شوی فرش ، قالی و موکت شست و شوی پتو ، تشک ، ملحفه و …  

از یک نیروی نظافت منزل خانم چه انتظاراتی داریم ؟

برخورد حرفه ای، توجه دقیق به خواسته های کارفرما
پرهیز از مطرح کردن پرسش هایی که با کار مرتبط نیست
پرهیز از رفت وآمد های بیجا و غیر ضروری در محیط کار
صدمه نرساندن به وسایل و محیط منزل در حین نظافت
استفاده از مواد شوینده مناسب هنگام نظافت
کمترین بهم ریختگی و سر و صدا در مراحل نظافت
رعایت سکوت تا حد امکان در محیط کار
عدم درگیری های لفظی با کارفرما
امانت داری مادی و معنوی


روش کار برای نظافت منزل توسط خانم چیست؟

معمولاً خانمها به یه جای خاص گیر می دهند و حسابی تمیزش می کنند و حالا نساب و کی بساب. اینطوری دیگه وقت و انرژی ای برای تمیز کردن بقیه جاها نمی ماند. عاقلانه ترین و موثر ترین روش این هست که همه جا رو پشت سر هم دستمال بکشید و تمیز کنید. هیچ جا گیر نکنید! نظافت منزل توسط خانم اصفهان ، مرحله به مرحله هستند. یعنی مثلا اول گردگیری کل خونه، بعد جارو کشیدن کل خونه و همینطور الی آخر. فقط اینطوری کمی بیشتر راه می روید، که اتفاقا برای سلامتی کمر و رفع خستگی هم خوب هست. اینطوری کارها هم سریعتر پیش میرود چون ذهنتون روی حرکت کردن برنامه ریزی شده است. با انجام این دستور العمل ها بصورت مرحله به مرحله، اگر مبتدی هستید ظرف ۴ ساعت ، و وقتی حرفه ای شدید فقط در عرض دو ساعت و نیم کل خانه برق میفته و از تمیزی می درخشد.

نظافت منزل توسط خانم در اصفهان

چرا کارهای روزانه نظافت منزل توسط خانم بهتر انجام می‌شود؟

اکثراً ترجیح می دهند نظافت منزل توسط خانم انجام شود زیرا معتقدند ظرافت، دقت و دلسوزی خانم‌ها بیشتر است و بسیاری از کارهایی که به صورت کارهای روزانه خانه مطرح هستند، توسط خانم‌ها بهتر انجام می‌شوند. در نتیجه اکثراً برای نظافت منزل و کارهای روزمره خانه ، بین نیروی نظافتی خانم یا آقا، نیروی نظافت خانم را انتخاب می نمایند. هرچند بسیاری از آقایان نیز انجام برخی کارهای روزانه منزل را به خوبی انجام می‌دهند؛ اما غالب خانم ها هم علاقه بیشتری به این کارها دارند و هم بهتر از پس آن بر می‌آیند . از طرفی کارهایی که سخت‌تر است و نیاز به توانایی فیزیکی بالاتری دارد توسط آقایان انجام می شود تا نتیجه بهتری حاصل شود مثلاً برخی از کارها در نظافت منزل مثل شستن کف ساختمان، جا به جایی وسایل و کارتن‌ها و… توسط آقایان بهتر انجام می‌پذیرد. 

نظافت منزل توسط خانم در اصفهان

قیمت نظافت منزل در اصفهان نه تنها در شرکت خدماتی نظافتی آسان زی بلکه در اکثر شرکت ها به صورت ساعتی ارائه می‌شود که بسته به بکارگیری نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم همانگونه که اشاره شد قیمت تغییر می کند. البته باید این نکته را حتما مورد توجه قرار داد که سطح انتظاری که شما از شرکت نظافتی دارید تاثیر مستقیم در هزینه دارد یعنی شما اگر در حین کار بخواهید پارامتر هایی را به کار در راستای تقویت نظافت منزل ارائه دهید با توجه به صرف زمان و میزان کار آن می تواند در هزینه نظافت منزل تاثیر گذار باشد که برای تعادل بین روند کاری و انتظارات شما بهتر است یک طبقه بندی از کارهای مورد نظر تهیه و مورد توافق طرفین قرار بگیرد. در کنار این، عواملی همچون متراژ و ... در تعییین هزینه نظافت تاثیر گذار خواهد بود که به آن اشاراتی خواهد شد.

دیگر خدمات شرکت خدماتی نظافتی آسان زی

شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان

نظافت پارکینگ

نظافت پارکینگ

نماشویی

نما شویی

مقالات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات منزل آسان زی می باشد.