نظافت راه پله در اصفهان | شرکت خدماتی نظافتی asanzi

نظافت راه پله ها

نظافت راه پله هر ساختمانی یکی از مهم ترین بخش های نظافت یک ساختمان می باشد. یک ورودی تمیزو مرتب در بدو ورود، می تواند جلوه خوبی در ذهن افراد و میهمانان ایجاد نماید. بنابراین نظافت درستمی تواند نقش مهمی در تمیز دیده شدن آن داشته باشد. خوشبختانه، شرکت خدماتی نظافتی آسان زی با ارائه بهترین خدمات و با استفاده از کادری مجرب و متخصص می تواند بهترین خدمات را در این زمینه به شما عزیزان در شهر اصفهان ارائه دهد.

نظافت راه پله در اصفهان

برای نظافت راه پله در اصفهان ، چرا شرکت آسان زی را انتخاب کنید؟

در شرکت آسان زی ، سعی نموده ایم با اعزام نیروی مجرب ، جوان و باسابقه به تمام نقاط شهر جهت نظافت راه پله ، حیاط و مشاعات در منازل و ادارات ، امور خدماتی و نظافتی برای شما عزیزان تسهیل نماییم تا شما بزرگواران بتوانید بهترین خدمات نظافتی را دریافت نمایید و دیگر دغدغه دسترسی به نظافتچی های مطمئن و متخصص را نداشته باشید. شرکت آسان زی ، با بیش از یک دهه تجربه، تعهد، تخصص، دانش و کارآمدی در زمینه ارائه خدمات متنوع در امر نظافت و خدماتی  ، توانسته جایگاهی رفیع  و پایدار را برای خود فراهم آورد تا افتخار خدمت رسانی به تمام همشهریان را داشته باشد. کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا خدمت مورد نظر، مکان و زمان حضور متخصص را مشخص نمایید و بقیه کارها را به ما بسپارید.


نظافت راه پله ها
نظافت راه پله ها
نظافت راه پله ها

نظافت راه پله ها شامل چه قسمت هایی از ساختمان می‌باشد؟

  نظافت راه پله ها علاوه بر نظافت راه پله و نرده ،شامل تمام قسمت های پارکینگ ، درب ورودی و ... نیز می شود. منظور از تمام قسمت ها، معمولاً جاکفشی ، کلید و پریز، قرنیز ها ، شیشه ها ، گلدانهای موجود و … می باشند. شستن و نظافت حیاط ، پارکینگ، درب ورودی و آیفون در مرحله آخر انجام می گیرد. همچنین در صورتی که ساختمان دارای آسانسور باشد پس از تمیز کردن موارد گفته شده ، نظافت اتاق آسانسور نیز با دقت کامل انجام شود.بعضی از آپارتمان ها نیز، دارای پله های فرش شده می باشند ، که در این ساختمانها نظافت در چند مرحله انجام میشود .
البته ترتیب نظافت ساختمان توسط کارگر تعیین می شود و به طور معمول با جارو زدن راه پله ها از طبقات بالا به پایین شروع می شود.. طی و دستمال کشیدن نرده های ساختمان همه از طبقات بالایی شروع می شود. تمیز کردن نرده ها نیز جزئی از وظایف یک کارگر خدماتی است و بایستی تمام نرده از جهات مختلف توسط او کاملا تمیز شود. همچنین شیشه و پنجره‌ها نیز در صورت وجود دسترسی، باید به طور کامل از درون ساختمان و بیرون آن ، به خوبی تمیز گردد. کارگر خدماتی معمولا با یک دستمال مرطوب شیشه را تمیز کرده و سپس با روزنامه هر دو طرف شیشه را خشک می کند تا هیچ لکه ای بر روی شیشه ها باقی نماند. لبه های پنجره ها نیز نباید نادیده گرفته شوند و این قسمت ها هم جزئی ازتمیزکاری این بخش محسوب می شود. حال نوبت به نظافت پارکینگ و حیاط می رسد.
برای سهولت در نظافت ساختمان  بهتر است با یک شرکت خدماتی قرارداد ببندید و کار را به افراد آموزش دیده بسپارید. توجه نمایید که نیروی خدماتی را از یک شرکت مطمئن و معتبر انتخاب نمایید. زیرا این شرکت ها ، نیروهای حرفه ای و ضمانت شده را برای شما اعزام می نمایند. به این ترتیب می توانید از نیروی خدماتی آموزش دیده استفاده کنید. بهتر است قبل از اعزام نیروی نظافتی از تعرفه خدمات شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان مطلع شوید.
شرکت آسان زی
، آماده خدمت رسانی در سطح شهر ، تمامی خدماتی که در بالا ذکر شد را به صورت کامل برای شما عزیزان توسط نیروی آموزش دیده و مطمئن فراهم نموده است. برای بهره بردن  از بهترین خدمات تمیز کاری منزل ، فقط کافیست با شماره تماس های شرکت آسان زی تماس بگیرید. تعرفه و هزینه نظافت راه پله و مشاعات در آسان زی

جدول قیمت نظافت راه پله و مشاعات آپارتمان به شرح ذیل است جهت اطلاعات بیشتر می تواید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید:
۲طبقه                                  ۳۰۰۰۰ تومان
۳طبقه                                   ۴۰۰۰۰تومان
۴ طبقه                                  ۵۰۰۰۰ ت
۵ طبقه                                  ۶۰۰۰۰ تومان
۶ طبقه                                   ۷۰۰۰۰تومان
هر طبقه مازاد                         ۱۰۰۰۰ تومان
توجه نمایید که حیاط بالای ۲۰متر و پارکینگ جداگانه محاسبه می شود .

روش و مراحل کار نظافت راه پله و مشاعات

1.نطافت راه پله ها از بالا به پایین
جهت نظافت راه پله ها ، ابتدا کل آن را جارو کرده ،سپس از محلول آب و تاید و مقداری وایتکس تهیه نمایید و با استفاده از این محلول، سطح آن را طی بزنید.
نظافت نرده ها و قرنیز ها
 اگر نرده راه پله های شما چوبی است برای براق کردن و جلوگیری از خشک شدن آنها می توانید بعد از گردگیری و تمیز نمودن نرده ها، چند قطره روغن زیتون یا روغن نباتی روی یک دستمال بریزید و دستمال را به آرامی روی نرده ها بکشید.
تمیز کردن شیشه ها
اول قسمت داخلی شیشه و سپس قسمت خارجی شیشه را با یک دستمال نخی که نمدار است تمیز کنید تا گرد و خاک را از روی شیشه را برداشته شود. در مرحله بعد ، با استفاده از روزنامه و محلول شیشه پاک کن ، لکه های باقی مانده را تمیز نمایید.
تمیز کردن آسانسور (شیشه ، کف و دیوار)
برای از بین بردن لکه ها از روی در ، کلید و آینه ها، از دستمال پارچه‌ای نرم استفاده کنید. بعد از تی زدن کفپوش مطمئن شوید که خشک شده است. در نهایت می‌توانید از محلول‌ پولیش استفاده نمایید تا نظافت آسانسور برای مدت بیشتری حفظ شود.
شستن کف پارکینگ و حیاط
برای نظافت پارکینگ ، ابتدا کل محوطه پارکینگ جارو زده شود .پس از جارو محوطه را آب زده و بوسیله تی آب موجود در پارکینگ را به سمت چاه هدایت نمایید .
شستن درب ورودی ، درب پارکینگ و آیفون
برای شستشوی درب ورودی ، محلولی از آب و تاید و مقداری وایتکس تهیه نمایید و با دستمال بر روی سطح بکشید.سپس با استفاده از دستمال نمدار تمیز ، کف ها را پاک نمایید.

دیگر خدمات شرکت خدماتی نظافتی آسان زی

شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان

نظافت پارکینگ

نظافت پارکینگ

نماشویی

نما شویی

مقالات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات منزل آسان زی می باشد.