بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان
آسان زی

آسان زی بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان را تخصص خود می داند

بسته بندی اثاثیه منزل: در اوایل فصل بهار تا اواخر فصل پاییز هر سال که به فصل اسباب کشی معروف است، خانواده هایی که قصد جابه جایی و تغییر منزل را دارند علاوه بر دغدغه ی پیدا کردن خانه ی جدید، مسئله بزرگ تری هم وجود دارد و آن بسته بندی و حمل اثاثیه منزل است که به تبع بسته بندی حرفه ای وسایل یک اسباب کشی دلنشین را به ارمغان خواهد آورد. اگر بخواهیم در نگاه اول به این مسئل بپردازیم یک امر ساده به همراه فعالیت و قوای جسمی نامانوس می باشد اما این کار نیازمند به یک برنامه ریزی دقیق می باشد. در این حین بسته بندی اثاثیه برای یک انجام یک اسباب کشی سالم و بدون درد سر از اهمیت ویژه ای برخورد است. اگر قصد دارید خودتان اسباب کشی و بسته بندی اسباب منزلتان را انجام دهید به شما پیشنهاد می کنیم مطالب و نکاتی که در ادامه بیان خواهد شد را مطالعه بفرمایید.
اگر به دنبال یک شرکت معتبر و متخصص در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان هستید شرکت آسان زی بهترین انتخاب شما می باشد. این شرکت با سابقه درخشان خود در این زمینه همواره رضایت همشهریان عزیز اصفهانی را مد نظر قرار داده است و آماده خدمت رسانی در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان در هر نقطه از شهر می باشد تا بیش از پیش رضایت شما را به دست آورد.


نحوه بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل از اولین مراحل اسباب کشی می باشد. اگر این کار یعنی بسته بندی اثاثیه منزل به درستی و به صورت حرفه ای صورت بگیرد قطعاً در زمان اسباب کشی، شما بدون هیچ گونه مشکل و هیچ دردسری وسایل را به مقصد مورد نظرتان خواهید رساند. به هر حال افراد مسلما دوست ندارند که اسباب و وسایل منزلشان به هنگام بسته بندی آسیب ببیند و یا حتی گم بشوند.در اینجاست که اهمیت بسته بندی لوازم و وسایل و همین طور سالم رسیدن بار به محل مورد نظر مشخص خواهد شد.
شرکت آسان زی در طول سال های گذشته توانسته است که در زمینه اسباب کشی به خصوص بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان بسیار موفق عمل کند و به پاس همراهی شما همشریان عزیز، انتظارات مشتریان را برآورده کرده است. از این جهت آسان زی آماده خدمات رسانی تخصصی در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان می باشد تا این زحمت را به خود ندهید و مجبور نشوید بسته بندی اثاثیه منزلتان را با وجود دغدغه های دیگر و مشغله های روزمره، انجام دهید. چراکه بسته بندی وسایل منزل مانند دیگر کارها تخصص دارد و فرد باید تخصص کافی در این زمینه داشته باشد تا به بهترین روش ممکن بسته بندی اثاثیه منزل انجام گیرد.
شیوه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل برای جابه جایی و حمل ونقل آن بستگی به نوع بار و اثاثیه منزل شما دارد و از این باب متفاوت است اما برای اینکه بسته بندی اثاثیه منزل انجام شود، بهتر است که کار را به دست افراد یا گروهی که در این زمینه تخصص کافی برای بسته بندی اثاثیه منزل دارند بسپارید تا هم به سبکی درست انجام دهند و همچنین تجربه کافی را دارا هستند و درصد احتمال اسیب دیدگی اثاثیه را کاهش خواهند داد. این کار برای افرادی که برای اولین بار است اسباب کشی منزل خود را انجام میدهند به دلیل اینکه به روی وسایل خود حساسیت بیشتری دارند حائز اهمیت است. شرکت باربری آسان زی با داشتن سابقه ای درخشان به لطف همراهی مشتریان محترم، در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان آماده است نیروی خدماتی متخصص خود را به صورت حرفه ای و بیست و چهار ساعته به محل شما اعزام کند تا یک اسباب کشی حرفه ای را برای شما به ارمغان بیاورند. با ما همراه باشید تا بسته بندی اثاثیه برای اسباب کشی را به شما بیاموزیم.

آسان زی
آسان زی
آسان زی

نکاتی برای بسته بندی حرفه ای اثاثیه

دقت داشته باشید که بسته بندی اثاثیه منزل را از وسایل کوچک شروع کنید و از آن دسته وسایلی که مورد احتیاج بیشتری قرار دارد بسته بندی کنید.
بعد از اینکه بسته بندی تمام شد بر روی کارتن ها نام وسایلی را که داخل کارتن قرار داده اید را یادداشت کنید و بهتر است بر روی برچسب محتویات داخل کارتن را بنویسید و بعد روی آن ها بچسبانید. این کار را هیچ وقت بر روی خود کارتن انجام ندهید. 
به هیچ عنوان یک کارتن را با وسایل سنگین پر نکنید چراکه امکان دارد کارتن ها پاره شوند.
هرگز کارتن ها را با وسایل سنگین پر نکنید
چراکه امکان دارد در حین جابجایی بار و اسباب کشی، افرادی که کار باربری را انجام می دهند دچار مشکل بشوند.
توجه کنید که کارتن ها را کاملا پر از وسایل کنید تا زمانی که در داخل ماشین ها قرار می گیرند له نشوند و وسایل داخل کارتن دچار شکستگی نشود.
وسایل سنگین همیشه در کف کارتن ها قرار دهید و وسایل سبک دیگر را بر روی آنها بگذارید.
وسایل شکستنی و همچنین بزرگ را با ضربه گیر بسته بندی کنید و سپس داخل کارتن قرار دهید.
برای بسته بندی وسایل شکستنی حتما و تاکیدا بر روی کارتن ها بنویسید ”مواظب باشید شکستنی است” این کار می تواند در حفظ وسایل حساس شما بسیار تاثیر گذار باشد.

برای آسان زیستن با شرکت آسان زی متخصص در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان تماس بگیرید...

بسته بندی کردن ظروف چینی و لوازم شکستنی

لوازم شکستنی و یا ظروف چینی از حساس ترین بخش های بسته بندی این نوع می باشد که برای بسته بندی آنها باید دقت لازم را داشته باشید.
بهتر است هر ظرف را جداگانه از هم بسته بندی کنید.
برای بسته بندی ظروف می توانید از روزنامه و یا حتی لباس و نایلون های جنابدار استفاده کرد. هر یک از ظروف را جداگانه بسته بندی کنید و با دقت در کارتن قرار دهید تا بر روی یکدیگر نیفتند چراکه احتمال شکستگی ظروف بالا می رود.
در کف کارتن های ظروف چینی همیشه یک تکه از ضربه گیر قرار دهید تا در هنگام قرار گیری بر روی زمین آسیبی به آن وارد نشود.
زیر کارتن های ظروف چینی را با چسب های مخصوص و بزرگ کاملا محکم کنید و اگر نیاز باشد دوبار از چسب برای این کار استفاده کنید.
دقت داشته باشید که بر روی هر کارتن برچسب مخصوص قرار دهید و بنویسید مربوط به کدام قسمت می باشد.
همیشه این نوع کارتن ها را یعنی کارتن های ظروف چینی را در یک قسمت کجاگانه ای قرار دهید تا به هنگامی که افراد شرکت باربری از راه می رسند بر روی آنها تاکید داشته باشید تا در حین جابه جایی دقت های لازم را داشته باشند.
و نکته آخر این که اگر کارتن ها سنگین هستند آنها را با طناب کاملا محکم کنید.

برای آسان زیستن با شرکت آسان زی متخصص در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان تماس بگیرید...

چرا بسته بندی را حرفه ای انجام دهیم؟

جهت جلوگیری از آسیب دیدن وسایل
افزایش سرعت حمل و نقل و اسباب کشی
دقت،نظم و سرعت در چیدمان اثاثیه
سر درگم و کلافه نبودن حین جابه جایی و چیدمان
بسته بندی حرفه ای بصورت درست و صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و نقل و جابجایی می شود.
بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها به شکل صحیح و درست ، منجر عدم آسیب دیدن وسایل هنگام حمل بار و جابجایی می شود.
نوع بسته بندی شما در انتخاب خودرو تاثیر گذار است. بدین صورت که وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده اند مکان کمتری را اشغال می کنند بنابر این به یک ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری احتیاج پیدا می شود و از این راه شما با یک تیر دونشان میزنید چرا که قیمت حمل بار را هم  کاهش خواهید داد.
وقتی که وسایل منزل به صورت درست، صحیح و حرفه ای بسته بندی شود، پیدا کردن، باز کردن و چیدن وسایل نیز در مکان جدید با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت.

برای آسان زیستن با شرکت آسان زی متخصص در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان تماس بگیرید...

مقالات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات منزل آسان زی می باشد.