هزینه اسباب کشی در اصفهان - هزینه حمل اثاثیه منزل در اصفهانه

آیا پرداخت هزینه اسباب کشی منزل به صرفه است؟

بسیاری از افراد سعی دارند برای کاهش هزینه های اسباب کشی استفاده خودشان دست به کار می شوند. اما آیا این کار در مجموع به سود آنها خواهد بود یا به ضرر آنها بستگی به عوامل زیادی دارد. قبل از اینکه تصمیم بگیرید اسباب کشی منزل را خودتان انجام دهید باید به نکاتی توجه کنید. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای شما پیش بیایید اول از همه بحث بسته بندی است که اگر بسته بندی اثاثیه منزل به درستی رعایت نشود وسایل شکستنی قطعا اسیب می بینند، بحث دوم بحث جابه جایی اثاثیه سنگین است که اگر توسط کارگران اسباب کشی آموزش دیده جابه جا نشوند منجر به خسارت های جبران ناپذیری می شود و در پایان وسیله حمل و نقل برای حمل اثاثیه منزل است که باید بسیار به آن توجه کرد چرا که اگر این کار را خودتان انجام دهید اصولا این کار را توسط وانت بار انجام می شود که به دلیل فضای کم وانت تعداد دفعات جابه جایی بیشتر و میزان احتمال خسارت نیز بیشتر می شود و اگر هم توسط خاور جابه جا شوند و درست بسته نشوند باز هم وسایل خسارت می بینند.
در خوشبینانه ترن حالت که همه این اتفاقات بدون خسارت دیدن جا به جا شوند بحث مدیریت زمان و خستگی این کار است که زمان بسیار با انرژی فراوان از شما می گیرد که اگر این وقت را صرف کارهای دیگر بکنید بهتر خواهد بود. حال با این اتفاقات آیا باز هم به صرفه است که این کار را خودتان انجام دهید؟ نظر ما این است که به جای این همه دردسر کار را به افراد متخصص بسپارید.
شرکت آسان زی
یکی از همین شرکت های معتبر و متخصص در زمینه اسباب کشی و حمل بار است که تلاش کرده به این دغدغه اساسی مردم توجه کند. این شرکت با تخمین هزینه اسباب کشی منزل در اصفهان همواره در تلاش بوده تا در شهر اصفهان هزینه ای تعیین کند که باعث نشود همشهریان عزیز به خاطر پرداخت هزینه زیاد قید استفاده از شرکت های خدماتی در زمینه اسباب کشی منزل را بزنند. بنابراین ما به شما همشریان اصفهانی پیشنهاد میکنیم تا یک بار هم که شده هزینه اسباب کشی منزل در اصفهان را با توجه به خدمات ما ارزیابی کنید و یک بار کار را با ما تجربه کنید تا متوجه کیفیت کار ما شوید

لیست هزینه اسباب کشی منزل در اصفهان

قیمت باربری برای حمل اثاث منزل

دستمزد کارگر اسباب کشی

دستمزد کارگر برای طبقات اول به بالا برای هر طبقه حمل اثاثیه بین ۵ تا ۱۰ هزار تومان افزایش پیدا می‌کند.

بیمه باربری

به ازاء هر یک میلیون تومان ارزش بار، نرخ بیمه باربری ۱۰۰۰ تومان است.
آسان زی

عوامل موثر بر هزینه اسباب کشی منزل در اصفهان

نوع ماشین حمل بار و تعداد دفعات استفاده از آن

با توجه به نوع وسیله ای که برای حمل وسایل استفاده می شود هزینه اسباب کشی منزل در اصفهان تغییر خواهد کرد. طبیعتا هزینه استفاده از ماشین های مخصوص حمل بار با نیسان یا وانت همانگونه که در جدول ذکر شده تفاوت خواهد داشت و همچنین تعداد دفعات استفاده از ان نیز باعث تغییر در قیمت اسباب کشی منزل خواهد بود پس این عاملی یکی از پارامترهای تعیین هزینه اسباب کشی منزل در اصفهان شناخته می شود که برای تعیین دقیق قیمت اسباب کشی باید مشخص شود تا بعد دچار مشکل نشود و نوسان قیمتی رخ ندهد.

میزان حجم بار

میزان حجم بار نیز یکی از عواملی است که باعث تغییر هزینه اسباب کشی منزل در اصفهان می شود چرا که هر چه حجم وسایل و اثاثیه بیشتر باشد همه چیز را تحت تاثیر قرار می دهد از تعداد کارگر و ساعت کاری گرفته تا مواد مصرفی برای بسته بندی و حمل بار . در اصل حجم اثاثیه منزل رابطه ای کاملا مستقیم با قیمت اسباب کشی منزل دارد. به عنوان‌ مثال ممکن است در یک‌خانه اشیای گرانبهای زیادی باشد که به بسته‌بندی محکم و دقیق نیاز دارد. و یا در خانه‌ای انواع و اقسام وسایل سنگین وجود دارد که حمل آنها زمان بیشتری می برد.


تاثیر تعداد طبقات

یکی از عوامل تاثیر گذار دیگر در هزینه اسباب کشی منزل در اصفهان تعداد طبقات برای جا به جایی اسباب و اثاثیه است. بسیار واضح است که زمانی که قرار است از طبقه اول به طبقه اول ساختمانی دیگر نقل‌مکان کنید نرخ حمل بار و اثاث‌کشی بسیار کمتر از زمانی است که شما قصد دارید از طبقه دهم یک ساختمان به طبقه دهم ساختمانی دیگر اثاث کشی نمایید. وجود پله‌های زیاد و راه‌پله‌های باریک روی هزینه‌هایتان بسیار مؤثر است.

نوع بسته بندی

نوع و حجم بسته بندی اثاثیه در هر خانه ای متفاوت است و این تفاوت در بسته بندی باعث تغییر در قیمت و هزینه اسباب کشی منزل در اصفهان می شود. این تفاوت در بسته بندی باعث می شود مقدار لوازمی که برای بسته‌بندی اثاثیه به کار می‌رود نیز باهم اختلاف داشته باشد. شرکت‌های باربری در بسته بندی وسایل حساس از نوع مخصوصی از ضدضربه‌ها استفاده می‌کنند که با توجه به متراژ به‌کار رفته در بسته بندی قیمت آن محاسبه می‌شود.

مقالات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات منزل آسان زی می باشد.