آسان زی

نیروی کارگر اسباب کشی در اصفهان

نقش کارگر اسباب کشی در بهبود کیفیت انتقال اثاثیه منزل

اثاث کشی و یا اسباب کشی یک فرایندی می باشد که باید توسط یک نیروی کاری ماهر و توانا و چیره دست انجام گیرد، تا به هنگام حمل و نقل و جابه کردن وسایل ، آسیبی به اثاث شما وارد نگردد. با این وجود شما چگونه می توانید یک کارگری را که مناسب اسباب کشی است را پیدا کنید و یا برای اینکار به چه کسی یا چه جایی مراجعه کنید؟
فردی که تحت عنوان کارگر اسباب کشی و باربری فعالیت دارد بدون اغراق باید گفت که در زمینه حمل و باربری هر گونه اثاثیه باید حرفه ای و متخصص باشد. اغلب برای اینکه جابجایی وسایل یک منزل مسکونی را بخواهید به مکانی دیگر منتقل کنید از باربران و یا کارگران حرفه ای حمل بار استفاده می کنند. این افراد علاوه بر اینکه برای حمل وسایل و لوازم از قبیل لوازم کوچک و یا بزرگ منزل آماده شده اند همچنین قابلیت این را دارند که  بتوانند وسایلی را بلند و حمل کنند که شما حتی از فکر کردن به آن نیز ترس و واهمه دارید.
کارگر اسباب کشی
اگر به خوبی  آموزش های لازم را دیده باشد به آسانی میتواند وسایل را حمل کند به گونه ای که شما را شگفت زده خواهد کرد و تصور می کنید که این فرد باید بسیار نیرومند و پرقدرت می باشد. اساسا نیرو و ورزیدگی جسمی و فیزیک بالای بدن برای یک کارگر اسباب کشی بسیار بسیار مهم است اما این بدین معنا نیست که تنها معیار انتخاب یک کارگر اسباب کشی نیروی جسمانی او باشد. در این مطلب قصد داریم تا با ویژگی های کارگر اسباب کشی حرفه ای و مناسب آشنا گردید و همین طور هزینه و آگاهی های لازم را در مورد آن کسب کنید.

آسان زی

ویژگی لازم کارگر اسباب کشی

در این بخش ویژگی های یک کارگر اسباب کشی را برای شما تشریح خواهیم کرد:

اولین خصوصیت یک کارگر اسباب کشی این است که دارای مهارت و تخصص لازم در جهت حمل بار و وسایل های بزرگ و کوچک باشد
دومین ویژگی برای یک کارگر اسباب کشی مهارت وی برای جابه جایی  وسایل سنگین مانند یخچال ساید بای ساید ، میز ناهار خوری شیشه ای و ... است
سومین خصوصیت کارگر اسباب کشی مهارتی است که باید توسط شرکت های خدماتی به کارگران آموزش داده شود و این آموزش هایی که می بینند یکی از ویژگی های مهم آنان را شکل میدهد.
چهارمین ویژگی مهم کارگر اسباب کشی نیروی بدنی و آمادگی جسمانی قابل قبول است تا بتواند بدون زحمت به خود و خسارت زدن به وسایل آنها را جابه جا کند. داشتن قدرت بدنی بالا و توانایی  برای حمل اثاثیه سنگین به ویژه حمل یخچال، لباسشویی، مبلمان منزل  و سایر وسایل سنگین وزن ضروری است
پنجمین ویژگی یک کارگر اسباب کشی خوش برخوردی و خوش رویی با مردم و به عبارتی مردم دار بودن آن است که یکی از اساسی ترین ویژگی های یک کارگر اسباب کشی می باشد.
همچنین داشتن تجربه کافی در زمینه بسته بندی برای اسباب کشی به ویژه جهت بسته بندی وسایل شکستنی و حساس، فردی منظم و وقت شناس، توانایی پیمودن مسیرهای طولانی در زمان حمل بار  را می توان از ویژگی های کارگر اسباب کشی دانست.
یک کارگر اسباب کشی نباید دارای مشکلات و بیماری های جسمی همچون آسم، آرتروز و کمردرد و ... باشد زیرا در درست کار کردن وی و هچنین توانایی جسمی کارگر اسباب کشی کم خواهد کرد.

چه تعداد کارگر اسباب کشی برای جابه جایی وسایل نیاز است؟

تعداد کارگر اسباب کشی لازم ، بستگی به عامل های  مختلفی دارد. از عوامل تعداد کارگر اسباب کشی میزان حجم بار و اثاثیه شما میتواند باشد. اگر بخواهید به اسباب کشی خود سرعت ببخشید تعداد نیروی کافی بسیار موثر است. عامل دیگری که در تعداد نیروی مورد نیاز اسباب کشی موثر است، تعداد طبقاتی است که اثاثیه قرار است در آن جا به جا شود. واضح است که تعداد طبقات بیشتر، کارگر بیشتری نیاز دارد. چراکه کارگر اسباب کشی هم توان محدود و مشخصی دارد و نهایتا خسته خواهد شد و خستگی روی دقت کار او تاثیرگذار خواهد بود، در نتیجه احتمال خطا و آسیب دیدن لوازم منزل شما بالا می رود.

آسان زی

کارگر اسباب کشی غیر حرفه ای از عوامل خسارت در حمل اثاثیه می باشد.

دقت داشته باشید که این افراد فقط برای یک روز کار می کنند و تجربه کافی و حرفه ای برای این کارها را ندارند زیرا تصور می شود که باربری فقط و فقط به توانایی جسمانی نیاز دارد. در صورتی که از روش های مخصوص برای حمل و بسته بندی اثاثیه وجود دارد که این کارگران روزمزد هیچ اطلاعی از آن ندارند. از این روست که می گوییم یک باربر بی تجربه مهم ترین عامل خسارت در باربری است. قطعا یک کارگری که بی تجربه به نسبت یک کارگر اسباب کشی با تجربه و متخصص که این کار را به عنوان یک شغل انتخاب کرده است از دستمزد کمتری برخوردار است و به خاطر اینکه هزینه کمتری بابت کارگر بپردازند این افراد را استخدام می کنند در حالی که بیشترین خسارت ها را در اثاث کشی این افراد بی تجربه وارد می کنند.


آسان زی

از مهارت های دیگر کارگر اسباب کشی

یکی دیگر از مهارت ها و خدماتی که از یک کارگر حمل بار انتظار می رود چیدمان درست کارتن های بسته بندی و اثاثیه در درون ماشین حمل بار است. اگر این کارگران تجربه کافی را داشته باشند می دانند که اول باید از وسایل سنگین شما شروع کند و در آخر به سراغ اثاثیه سبک تر بروند به این ترتیب فضای کمتری در داخل کامیون حمل اثاث به هدر می رود. همچنین این افراد باید مواظب باشند روی کارتن های وسایل شکستنی شیء سنگین که باعث آسیب رسیدن به آن شود قرار ندهند. 

آسان زی
مقالات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات منزل آسان زی می باشد.