کفسابی در اصفهان

خدمات نماشویی در اصفهان

خدمات نماشویی در اصفهان یکی از خدمات پر طرفدار شرکت آسانزی می باشد که برای ارائه خدماتش از بهترین نیروهای مجرب و مدرن ترین دستگاه های روز دنیا استفاده می کند. شستشوی نمای ساختمان از مهم ترین نکات در خصوص خدمات ساختمانی می باشد که به منظور زیبایی محیط شهری مستلزم توجه ویژه ایست.
سرعت بالای ارائه خدمات
سرعت بالای ارائه خدمات
کیفیت در ارائه خدمات
کیفیت در ارائه خدمات
قیمت مناسب و منصفانه
قیمت مناسب و منصفانه
پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی ۲۴ ساعته

نماشویی

سرویس خدمات نماشویی در اصفهان یکی از فعالیت های مجموعه خدمات این شرکت می باشد که قابل ارائه در سراسر شهر است. کادر خدماتی این مجموعه با تجربه ی بالایی که در این زمینه دارد می تواند به همشهریان اصفهانی در زمینه ی خدمات نماشویی ساختمان های بلند ، آجری ، شیشه ای و در نهایت نماهای سنگی و غیره مشاوره دهند.
کلیه خدمات این شرکت توسط تجهیزات کاملی همچون داربست، کلاینر، طناب، بالابر و اتو واشینگ و با استفاده از دستگاه موردنیازی مثل واترجت صنعتی و ابزار دیگر مانند ابر و طی، پایلو، پولیش، سندبلاست انجام می دهد و با تضمین کیفیت در ارائه خدمات هر گونه مشکلی را پس از نظافت نما ضمانت می کند. این شرکت نه تنها خدمات خود در بخش نماشویی بلکه کلیه خدمات خود همچون خدمات باغبانی در اصفهان، سمپاشی در اصفهان، مبل شویی در اصفهان، نظافت منزل در اصفهان و ... را به صورت کامل ضمانت می کند.

نماشویی

شستشوی نمای ساختمان در اصفهان

اولین نکته ای که با دیدن ساختمان ها توجه همگان را جلب می کند نمای تمیز و چشم گیر ساختمان می باشد و امروزه با توجه به گسترش روز افزون الاینده های شهری نماهای خانه ها اگر مورد توجه قرار نگیرد علاوه بر محیط خانه محیط شهری نیز مملو از سیاهای و آلودگی می شود. نما هایی که کثیف و کدر شده اند چهره ی زشتی را به فضای شهری می بخشند و باید هرچه سریع تر نسبت به شستشوی نمای ساختمان اقدام شود. 
نماشویی ساختمان
باید توسط نیروهای خبره و با تجربه انجام شود تا منجر به خسارت نشود. چون در نماشویی باید اطلاعاتی در باب شست و شوی انواع نما داشت مثلا شستشوی نمای آجری با نمای شیشه ای یا کامپوزیت متفاوت است. یکی از شرکت های معتبر در زمینه شستشوی نمای ساختمان در اصفهان، آسانزی است. این شرکت دارای کادری مجرب و متخصص است که کلیه امور خود را  توسط لوازم جانبی مانند داربست، کلاینر، طناب، بالابر و اتو واشینگ انجام می شود تا امنیت خدمتکار به صورت کامل تایید شود. 
نماشویی برای ساختمان های بلند با نماهای آجری،شیشه ای،کامپوزیت،سنگی،چوبی و سیمانی انجام می گیرد که به روش های مختلفی انجام می شود. روش ، وسایل و مواد به کار گرفته شده در تعیین قیمت خدمات نماشویی در اصفهان، نقش اساسی و مهمی را ایفا می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره رایگان در خصوص نماشویی در اصفهان از طریق شماره های درج شده در سایت با تیم پشتیبانی و کارشناسان ما تماس گرفته تا راهنمایی های مورد نظر در قالب مشاوره ی رایگان به شما داده شود.

نماشویی

چه مواقعی به خدمات نماشویی در اصفهان نیاز است؟

نمای ساختمان به عنوان چهره ی اصلی یک ساختمان بعد از گذشت مدت زمان مشخص نیاز به شستشوی دارد، چرا که آلودگی و گرد و غبار منجر به تیره شدن ساختمان و از دست دادن زیبایی آن می شود. این زمان ها عبارتند از :
• ساختمان هایی که درنماهای آن ها از ابزار های خاص مانند کامپوزیت ، سنگ و شیشه استفاده شده است.
شستشوی ساختمان ها و مراکز معتبر که بسیار تمیزی برای آن ها اهمیت دارد.
• نمای ساختمان هایی که بسیار شیک و لوکس هستند و نیازمند زیبایی و جلوه هستند.
• مواقعی که آلودگی هوا به بیش از حد مجاز خود می رسد.
شتسشوی نماهای ساختمانی بعد از باران و برف در فصل های زمستان .

نکات مهم در شستشوی نمای ساختمان

آسانزی متخصص نماشویی در اصفهان برای جلوگیری از به وجود آمدن اتفاقات و خطرات، بخشی از مهم ترین نکات را برای را برای کسانی که قصد دارند خود دست به این کار بزنند را به صورت مختصر در عبارت زیر اوذده است:
• پوشاندن درز هایی که ممکن است آب و مواد شوینده از آن ها عبور کنند و به داخل ساختمان راه پیدا کنند.
• رعایت مسئله ی برق و الکتریسیته و توجه به کابل های برق دستگاه و کابل های موجود در ساختمان.
• رعایت نکات ایمنی و ایجاد امنیت در انجام فرایند شستشوی نمای ساختمانی برای اپراتور ، از مهم ترین نکات می باشد
• استفاده از مواد شوینده نانو و مخصوص ، ابزار آلات و تجهیزات ایمن و استاندارد برای انجام فرایند.
• استفاده از ابزارالات مطمئن برای انجام نمای مورد نظر
• کسب آگاهی برای شستشویی متناسب با جنس نما

*** اگر احساس میکنید این کار ممکن است برای شما خطرات و دردسرهای زیادی داشته باشد بهتر است کار را به آسانزی بسپارید تا با متخصصان خود در امر خدمات نماشویی در اصفهان بتواند به کمک شما بیایند. این شرکت خدمات خود را بعد از اتمام پروژه ضمانت می کند تا خیال شما از هر جهت آسوده باشد.


قیمت نماشویی در اصفهان

قیمت نماشویی در اصفهان

قیمت نماشویی در اصفهان بستگی به عوامل زیادی دارد که می تواند قیمت تمام شده این فعالیت را تغییر دهد. مهمترین عواملی که می تواند در هزینه های این فعالیت تاثیر گذار باشند عبارتند از:
*  حساسیت نما:
هرچه حساسیت یک نما بیشتر باشد نیازمند زمان بیشتری برای نظافت است برای مثال در صورت وجود ابزار آلات نورپردازی و امنیتی به دلیل زمان بر بودن عایق بندی مجدد، هزینه عایق بندی نیز به هزینه بقیه خدمات افزوده می گردد.
* میزان آلودگی نما:
میزان کثیفی نیز یکی از المان های تعیین کننده قیمت است طبیعتا هر چه کثیفی بیشتر باشد به زمان ، انرژی و مواد تمیز کننده بیشتری نیاز است که همه این ها باعث تغییر در قیمت می شوند.
* هزینه داربست:
عدم ارائه خدمات توسط راپل و طناب در قسمت هایی که نیازمند دسترسی با داربست می باشد هزینه داربست در این مواقع بر کل ارزش خدمات افزوده می گردد.
* مساحت نما:
طبیعی است که هر چه مساحت بیشتر باشد زمان بیشتر و مواد استفاده شده بیشتری برای تمیز کاری آن صرف می شود. طبیعتا زمان و مواد مصرفی هر چه بیشتر باشد هزینه نیز افزایش می یابد.
* نوع نما ساختمان:
این هم یکی دیگر از پارامتر هاست چرا که هر کدام از انواع آن نیازمند مواد شوینده با قیمت های متفاوتی است. مثلا در نماشویی کامپوزیت از مواد آلفا پارانکو استفاده می شود که بسیار گران است ولی در نماشویی سنگ از مواد شوینده معمولی هم می توان استفاده کرد.

*** برای دریافت اطلاعات دقیق تر در زمینه قیمت نماشویی در اصفهان کافی است با پشتیبانی سایت آسانزی تماس گرفته و از اطلاعات دقیق و اطلاعات لازم بهره مند شوید.

مقالات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات منزل آسان زی می باشد.