مبل شویی

خدمات مبل شویی در اصفهان

خدمات مبل شویی تخصصی در اصفهان یکی از خدمات شرکت آسانزی می باشد که در شهر اصفهان فعالیت دارد و توانسه است رضایت مشتریان را در این امر جلب کند. فقط کافی است با شماره درج شده در سایت حاصل فرمایید. همه ی خدمات در این شرکت با مجوز اتحادیه و ضمانت پاکیزگی انجام خواهد شد. تمام کارکنان این شرکت برای شستشوی مبلمان در منزل آموزش دیده، متعهد و مجرب می باشند.
کیفیت در ارائه خدمات
کیفیت در ارائه خدمات
قیمت منصفانه

قیمت منصفانه

مجرب و آموزش دیده
مجرب و آموزش دیده

بهترین مبل شویی در اصفهان با کیفیت عالی و قیمت مناسب را از آسانزی بخواهید. مبل شویی یکی از مجموع خدمات این شرکت خدماتی نظافتی است که توسط این شرکت و با قوانین خاص خودش اجرا می شود . بعضی از افراد این کار را با مواد شوینده ای مانند شامپو فرش انجام می دهند ولی واقعیت این است که باید این کار را به افراد متخصص سپرد تا با استفاده از دستگاه ها و مواد مخصوص کار شستشو را به درستی انجام داد چرا که در روش های سنتی و قدیمی، آب زیادی توسط اسفنج جذب شده که علاوه بر پوسیدگی باعث زرد شدن پارچه آن نیز می‌ شود و این مشکل در دراز مدت باعث دردسرهای زیادی خواهد شد.
شرکت های مختلفی هستند که خدمات شستشوی مبل در اصفهان را انجام می دهند. اگر به دنبال مبل شویی خوب در اصفهان هستید شرکت آسانزی در این زمینه آماده ی ارائه ی خدمت کامل به شما می باشد. به طور کلی در شستشو از دو روش استفاده می‌شود: ۱- کار شستشو به صورت خشک شویی با شوینده های مناسب انجام می‌شود. ۲- از بخارشور و شوینده‌های ترکیبی خاص پارچه روکش آن که این روش زمانی که مبلمان نیاز به نظافت عمیق‌تری داشته باشد استفاده می شود.

مبل شویی

استاندارد های شستشوی مبل در منزل

انجام شستشوی مبل در منزل دارای استانداردهایی است که نیروی متخصص برای بهبود کیفیت کاری خود باید آنان را رعایت کنند. رعایت این نکات برای کارکنان شرکت آسانزی یک امری ضروری و الزامی است. شما می توانید اگر خدمتکار مورد نظر کارها را به درستی انجام نمی دهد با تماس با پشتیبانی شرکت مبل شویی در اصفهان آسانزی این مورد را به ما گزاش دهید تا برخوردهای لازم صورت گیرد. برخی از آنها عبارتند از:
• ابتدا نیروی اعزامی باید قبل از شروع شتسشو، قسمتی از پارچه ی پشت مبل را با مواد شوینده ی مورد نظر برای تست اثر گذاری مثبت و منفی تست کنند تا در حین انجام کار آسیبی به وسایل وارد نگردد.
• نظافت محل شستشو را رعایت کنند و از ریختن آب در کف محل جلوگیری کنند. چنانچه امکان جلوگیری از ریزش آب وجود
• در صورتی که برا ی شستشو نیاز به جابجایی مبل ها بود این کار توسط کارکنان انجام می شود.
• شستشوی هر سرویس ۷ نفره ، ۱ الی ۲ ساعت زمان می برد.
• از مواد شوینده درجه یک استفاده شود. بنا به درخواست مشتری اگر بخواهند می توانند مواد شوینده را تغییر دهند.

قیمت شستشوی مبل در منزل تهران

قیمت مبل شویی در اصفهان به چه عواملی بستگی دارد؟ چه عواملی باعث تفاوت قیمت بین شرکت ها می شود ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در هر شرکت متناسب با کیفیت کاری و موادی که استفاده می شود بیشترین تفاوت قیمت را شاهد هستیم اما در اسانزی تلاش شده تا بهترین کیفیت با منصفانه ترین قیمت ارائه شود.
هزینه و قیمت مبل شویی در منزل اصفهان
در شرکت آسانزی، برای هر دست و به صورت پیش فرض سرویس ۷ نفره آن به صورت ثابت در نظر گرفته شده است و بسیار به صرفه است. همچنین برای شستن و لکه گیری انواع مبلمان از دستگاه و مواد شستشوی مخصوص خشکشویی استفاده می شود. بنابراین انتخاب مواد شوینده و مواد مخصوص برای پاک کردن لکه های روی سطوح آن می تواند تاثیر مستقیمی بر روی قیمت ها داشته باشد. به طور کلی عوامل موثر بر تعرفه ها عبارت اند از :
• جنس پارچه و نوع رویه کوبی سرویس ( عادی یا لمه )
• از مواد شوینده استاندارد برای شستشو استفاده شود و یا مواد دلخواه مشتری باشد.
• میزان لکه های چربی
• نوع آن ( راحتی، استیل و...)
• تعداد و اندازه ی سرویس و تعداد نشیمنگاه های جداشونده آن


• زمان تقریبی شستشو در محل بین یک تا دو ساعت می باشد.
شستشوی مبلمان در منزل اصفهان به صورت کامل انجام می شود ولی این نکته رو در نظر داشته باشید که مبلمان بلافاصله قابل استفاده نمی باشند.
• مبلمان و سطوح نشیمنگاه ها به وسیله ی برس و فرچه ها و مواد شوینده مخصوص شسته می شوند.
• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارائه شده، سرویس به صورت رایگان مجددا انجام خواهد شد. • جاروکشی خشک انجام می شود.
*** انجام کلیه خدمات نظافتی مانند نظافت منزل، نظافت راه پله، مبل شویی، پرده شویی و ... در شرکت آسانزی توسط خدمتکار و نظافتچی حرفه ای و اموزش دیده انجام خواهد شد تا رضایت شما که هدف اصلی ماست به دست آید 
مقالات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات منزل آسان زی می باشد.